Realizacje w Wielkiej Brytanii

Future Healthcare Exhibition (targi branży ochrony zdrowia) (marzec 2018)


We współpracy z firmą Llewelyn Davies, G-SMATT stworzyła ścianę G-Wall, która sama w sobie wywarła ogromne wrażenie na uczestnikach imprezy. Zdobycie nagrody na najlepsze stoisko to wielkie osiągnięcie firmy Llewelyn Davies i G-SMATT.    

Na naszym stoisku podczas targów Future Healthcare w londyńskim centrum wystawienniczym Olympia,  G-SMATT Europe stworzyła nam idealną przestrzeń do przedstawienia nowoczesnych rozwiązań architektonicznych dla branży ochrony zdrowia. Już wkrótce chętnie zastosujemy ich nowatorski produktu w jednym z naszych obiektów.

Moritz Spellenberg z firmy Llewelyn Davies

Marketing Week Live (targi branży marketingowej)  (marzec 2018)


Impreza MWLive w londyńskim centrum wystawienniczym Olympia gromadzi w jednym miejscu ponad 5 500 specjalistów od marketingu, poszukujących nowych rozwiązań. G-SMATT podjęła wyzwanie.

Stworzyła kawiarnię, w której przyrządzano i sprzedawano posiłki i napoje. Do wykonania tej konstrukcji użyto produktu G-Glass.

Event Production Show (targi branży organizacji imprez)  (marzec 2018)

Impreza Event Production Show to największe targi handlowe w branży organizacji wydarzeń, gromadzące w jednym miejscu setki dostawców i kupujących, poszukujących nowych kontaktów i okazji do nawiązania współpracy. Przy pomocy dwóch elementów G-Tainer, G-SMATT stworzyła strefę dla odwiedzających, w której mogli wypić coś naprawdę niezwykłego i przekonać się, jakie możliwości oferuje G-SMATT.

Fabryka samochodów marki Mini  (luty 2018)


Na zlecenie fabryki marki Mini stworzyliśmy specjalny Tunel G-Tainer na wieczór dla VIPów. Nasza konstrukcja zachwyciła wielu uczestników różnorodną i piękną zawartością. Wiceprezes G-SMATT, dr Orhan Ertughrul, opowiedział krótko o wartości sztuki architektonicznej.

Event Tech Live
(listopad 2017)

Event Tech Live to jedyna w Europie impreza branży obsługi technicznej wydarzeń, na którą wstęp jest bezpłatny.  Byliśmy jednym ze 100 wystawców. Na naszym stoisku zaprezentowaliśmy tunel G-Tainer, wybudowany obok kawiarni, przez który przeszło ponad tysiąc uczestników. Po wyjściu z tunelu G-Tainer uczestnicy trafiali na nasze stoisko, na którym zadawali naszym handlowcom niezwykle interesujące pytania.

London Build (targi budowlane) (październik 2017)

London Build to największa impreza targowa branży budowlanej w Wielkiej Brytanii. Targi odbywają się w londyńskim centrum wystawienniczym Olympia i uczestniczą w nich ważne, globalnej marki. W tym roku zapytano nas, czy moglibyśmy na głównej kondygnacji centrum stworzyć przestrzeń, w której uczestnicy będą mogli nawiązywać kontakty. Przygotowaliśmy indywidualne rozwiązanie             w postaci modułowej konstrukcji stalowej do wielokrotnego użytku, w której znalazło się miejsca na 22 elementy ze szkła medialnego. Impreza była bardzo udana, a stworzona przez nas przestrzeń okazała się być wspaniałym miejscem,             w którym uczestniczy rozmawiali i smakowali pysznych lodów na nasz koszt.

Showman's Show (październik 2017)

Showman's Show to największe w Europie targi branży imprez plenerowych, w której uczestniczą wystawcy z całego świata. W tym roku organizatorzy imprezy zwrócili się do nas z zapytaniem o możliwość dostarczenia ekranu wykonanego z naszego szkła medialnego na przodzie głównego namiotu. Było to nasze pierwsze zlecenie na rynku brytyjskim i postawiło przed nami szereg wyzwań. Jednym z nich było wymyślenie sposobu montażu naszego szkła w konstrukcji tymczasowej, jaką jest namiot wystawienniczy. Wszystko przebiegło sprawnie. Efekty naszej pracy przedstawia film obok.

Było to coś wyjątkowego i naprawdę prostego. Był to też zupełnie nowy produkt, które wcześniej nie było na rynku.

Jeremy Lance - właściciel Showman's Show.