Nasza misja, nasi ludzie

Tworzyć. Informować. Zadziwiać.

G-SMATT dostarcza prawdziwie przezroczyste szkło budowlane, które ożywia się przy pomocy rozmaitych rozwiązanych medialnych, co umożliwia wyświetlanie ruchomych obrazów na oknach, podłogach, sufitach    i  konstrukcjach specjalnych, dosłownie wszędzie tam, gdzie chcemy zachwycać ludzie lub wzbudzać w nich emocje.

Nasza misja

Tworzenie cyfrowych pejzaży miejskich, przestrzeni wewnętrznych i wydarzeń, które

zadziwiają, informują i zabawiają.


G-SMATT to spółka koreańska z siedzibą w Seulu. Nasz rewolucyjny produkt, czyli „szkło medialne” powstaje w naszych zakładach produkcyjnych w Seulu i Tiencin (Chiny). Jesteśmy spółką o zasięgu globalnym. Posiadamy oddziały w Korei, Japonii, Hongkongu, Chinach, Ameryce Północnej i Europie (w Wielkiej Brytanii). Od wprowadzenia naszego produktu na rynek w 2013 roku, spółka rozwinęła się znacznie i obecnie jej roczne przychody na całym świecie wynoszą ponad 90 mln USD. Spółka G-SMATT Europe Media Limited powstała w lipcu 2017r., a jej siedziba mieści w Oxfordzie.

G-SMATT Co. Ltd

Spółka G-SMATT Europe Media Limited podlega organizacyjnie spółce G-SMATT Co. Ltd. Naszym prezesem i jednocześnie szefem ds. działalności międzynarodowej jest dr Ho Joon Lee.

dr Ho Joon Lee

CEO G-SMATT Co. Ltd

Ho Joon ma stopień doktora z dziedziny biologii molekularnej, który uzyskał na Uniwersytecie Cambridge, Spółką G-SMATT Co. Ltd. kieruje od 2011r. Wcześniej prowadził odnoszącą sukcesy firmę doradztwa finansowego.


G-SMATT Europe Media Ltd.

Kierownictwo

Kierownictwo G-SMATT Europy Media Limited tworzą doświadczeni liderzy. Każdy z nich w dużym stopniu specjalizuje się w inżynierii i pracach nad produktami.

dr Orhan Ertughrul

Wiceprezes na Europę

Orhan ma stopień doktora z dziedziny biologii molekularnej, który uzyskał na Uniwersytecie Cambridge, Od ponad 20 lat zajmuje się zawodowo tworzeniem produktów. Zajmował szereg stanowisk wyższego szczebla, w tym jako szef własnej spółki przez cztery lata. Wcześniej pracował w UPC, Comstor    i UCAS.

Chris Davis

Główny Konsultant

Chris ma blisko 30 lat doświadczenia w branży szkła. Jest przewodniczącym Krajowego Komitetu ds. Hartowania i Laminowania Szkła. Prowadzi własną firmę, której roczne obroty wynoszą 2,5 mln funtów. Pracował dla spółek: Pilkington i Kommerling.

Sanmukh Bawa

Dyrektor ds. technicznych

Sanmukh to doświadczony inżynier specjalizujący się w fasadach. Jest członkiem Królewskiego Towarzystwa Rzeczoznawców Budowlanych (Royal Society of Chartered Surveyors). Jego firma rodzinna w Indiach zajmuje się produkcją szkła. Uczestniczył w wielu ważnych przedsięwzięciach na zlecenie firmy Eckersley O’Callaghan.

Leo Mcdowall

Dyrektor ds. handlowych

Leo ukończył architekturę   i od ponad 15 lat rozwija firmy w branżach: technologicznej, szklenia     i budowlanej. Ma ogromną wiedzą z zakresu wprowadzaniach na rynek nowych produktów                i tworzenia odnoszących sukcesy firm od zera.

Pytania dotyczące spółki prosimy zadawać telefonicznie pod numerem +44 (0)1865 688 221.

Kontakt dla prasy i mediów: Avril Chaffey: +44 (0)7765 34565